O nas

Witamy i dziękujemy za odwiedziny:))

Biuro Turystyczne Agnes Tur to wynik połączenia znajomości rynku turystycznego, wieloletniego doświadczenia oraz pasji i zainteresowań.

Troszkę historii…
Od 1980r. nieprzerwanie związani jesteśmy z międzynarodowym transportem osób.
Chcąc wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie w 2000 roku otworzyliśmy w Warszawie Biuro Turystyczne  specjalizujące się w sprzedaży autokarowych biletów  międzynarodowych.
W 2009 zawędrowaliśmy również do Łodzi, gdzie powstało Biuro Turystyczne Agnes Tur, które początkowo kontynuowało profil działalności biura warszawskiego.
Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, sukcesywnie rozszerzaliśmy wachlarz usług, początkowo o sprzedaż biletów lotniczych i promowych, potem na imprezy kulturalne (punkt eBilet) aż po turystykę.
Na kolejnym etapie rozwoju biura dodaliśmy rezerwację hoteli, ubezpieczenia turystyczne i pośrednictwo w wyrabianiu wiz.
Głównym celem była chęć stworzenia kompleksowych usług spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Z turystyki niedawno zrezygnowaliśmy, biorąc pod uwagę znaczny wzrost sprzedaży usług turystycznych on-line, forma ta staje się bardzo popularna i cieszy się  coraz większym zainteresowaniem.

Wykazujemy się bardzo dobrą znajomością rynku komunikacyjnego i turystycznego, śledząc na bieżąco zmiany w nim zachodzące. Chcąc zapewnić udaną podróż klientom, udostępniamy bazy sprawdzonych hoteli, usługi wiodących przewoźników – autokarowych, lotniczych i morskich oraz bezpieczeństwo podróży.
Systematycznie zwiększamy nasz udział w rynku sprzedaży biletów na liniach zagranicznych, z roku na rok powiększając liczbę naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i firmy, szkoły, biura.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, kontaktom sprzyja miła, przyjazna wręcz rodzinna atmosfera.
Możecie Państwo liczyć nie tylko na profesjonalną, fachową, szybką obsługę i możliwe minimum formalności ale również na nasze zaangażowanie, chęć niesienia pomocy, uczciwość i lojalność.
Największą nagrodą dla nas i celem, jest uśmiech i zadowolenie klienta.

Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania, staramy się wprowadzać nowe rozwiązania mające na celu usprawnienie naszej działalności a przede wszystkim zwiększenie komfortu i wygody podróżujących.

I tak, od 10.03.2017 r. zrezygnowaliśmy z lokalu przy ul. Narutowicza 46,
od tej pory możecie Państwo zakupić bilet nie wychodząc z domu!:)
Wystarczy zadzwonić – a dowieziemy go we wskazane miejsce.

Rezerwacja i sprzedaż:

  • na telefon 530 604 728, 42 630-72-90
  • wysyłamy pocztą na nasz koszt
  • wysyłamy mailem – agnes.tur@wp.pl
  • dowóz  we wskazane miejsce GRATIS

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

biurooo

 

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Dla naszych Stałych Klientów oraz Nowych!:)
OD 10.03.2017 nie ma nas na ul.Narutowicza 46.
ALE DZIAŁAMY! I TO JAK!:)
Od tej pory CHCĄC KUPIĆ BILET NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU!
ZADZWOŃ - A DOWIEZIEMY GO WE WSKAZANE MIEJSCE - GRATIS!
To pierwsze takie biuro!:)
ZAPRASZAMY!

Facebook


Warning: readfile() [function.readfile]: URL file-access is disabled in the server configuration in /www/pronetix/agnestur/wp-content/themes/agnestur/page.php on line 73

Warning: readfile(http://cw.money.pl/kursy_nbp_gf.html) [function.readfile]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /www/pronetix/agnestur/wp-content/themes/agnestur/page.php on line 73