WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE

Można u nas zakupić również BILETY na imprezy artystyczne i sportowe, koncerty, przedstawienia teatralne, festiwale i inne wydarzenia muzyczne i rozrywkowe.

Poniżej przedstawiamy  wybrane propozycje:

 • bog mordu

  TEATR 6 PIĘTRO

  „BÓG MORDU”

  „Bóg mordu” według wybitnej francuskiej dramatopisarki Yasminy Rezy w Teatrze 6.piętro. Na scenie zobaczymy Jolantę Fraszyńską, Annę Dereszowską, Cezarego Pazurę i Michała Żebrowskiego. Reżyseria Małgorzata Bogajewska.

  „Bóg mordu” zaczyna się od kulturalnej, cywilizowanej, rozsądnej rozmowy dwóch par małżeńskich, które spotkały się by spisać oświadczenie o bójce swoich dzieci w parku, a kończy się tak, że później każdy z jego uczestników nazwie to spotkanie najgorszym dniem w swoim życiu.

  Ta perfekcyjnie skonstruowana sztuka to także rzecz o naszym trudnym współczesnym rodzicielstwie, które zamiast być, jak twierdzą kolorowe gazety, największą przygodą życia, staje się kolejnym powodem lęków, frustracji i agresji. A wtedy pretekstem do wybuchu może być nawet banalne spotkanie dwóch par, które okazują się bardziej dziecinne i niedojrzałe niż własne dzieci.

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Dla naszych Stałych Klientów oraz Nowych!
Od 10.03.2017 nie ma nas na ul. Narutowicza 46.
ALE DZIAŁAMY! I TO JAK!:)
Od tej pory CHCĄC KUPIĆ BILET NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU!
ZADZWOŃ - A DOWIEZIEMY GO WE WSKAZANE MIEJSCE - GRATIS.
To pierwsze takie biuro!:)
ZAPRASZAMY!!!

Facebook


Warning: readfile() [function.readfile]: URL file-access is disabled in the server configuration in /www/pronetix/agnestur/wp-content/themes/agnestur/imprezy.php on line 110

Warning: readfile(http://cw.money.pl/kursy_nbp_gf.html) [function.readfile]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /www/pronetix/agnestur/wp-content/themes/agnestur/imprezy.php on line 110